Kiedy Alexandria Lauren Roy poznała swego partnera, okazało się, że Daven na drugie imię również ma… Lauren. Postanowili wykorzystać ten zbieg okoliczności i wszystkim swoim dzieciom nadawać na drugie imię właśnie tak: Lauren.

Reklama

Mają troje dzieci i czwarte w drodze

Aktualnie Alexandria Lauren ma 26 lat i troje dzieci: dwie córki i jednego synka. Ich imiona to: Scarlett Lauren, Sapphire Lauren i Maverick Lauren. Rodzice tej trójki oczekują właśnie czwartego potomka. Kiedy maluszek przyjdzie na świat, prawdopodobnie również otrzyma na drugie imię Lauren. Bez względu na to, co sądzą o tym internauci.

Mama: „Mam nadzieję, że dzieci mnie za to nie znienawidzą”

Początkowo wielu internautów sądziło, że chodzi o takie same pierwsze imiona dzieci. Kiedy wyjaśniło się, że córki i synek noszą takie same, ale drugie z imion, ton komentarzy złagodniał, ale… sporo osób wciąż uważa tę „rodzinną tradycję” za coś niewłaściwego.

Ale 26-latka nie przejmuje się opiniami innych. Choć ludzie zarzucają jej głupotę i odbieranie dzieciom indywidualności – zamierza dać imię Lauren również swemu czwartemu dziecku.

Lauren to imię pochodzenia łacińskiego, które początkowo nosili wyłącznie mężczyźni. W ostatnich dekadach w USA częściej jednak imię to otrzymują dziewczynki niż chłopcy. Obecnie to jedno z tzw. imion unisex: według statystyk na 100 tys. Amerykanów 60 osób ma na imię Lauren – bez względu na płeć.

Zobacz także

Źródło: Tik Tok/ @alexxroyaa

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama