W tej wróżbie nie ma znaczenia pora roku czy miesiąc. Liczy się dzień. Według niej właśnie dzień narodzin decyduje o tym, kim możemy być dla swojej rodziny.

Reklama

Buntownicy rodu

Buntownicy rodu to ci, którzy przyszli na świat 2., 5., 14., 23, 13. i 16. dnia miesiąca. Buntownik rodu „złamie wszystkie zasady. Zmieni na lepsze nawyki, sferę działalności i tradycje rodziny”. Można więc powiedzieć, że narodziny buntowników rodu wiążą się z pewnym przełomem, po którym już nic w rodzinie nie będzie takie samo jak przedtem. Aż trudno wyobrazić sobie, co się dzieje w przypadku, gdy w rodzinie jest kilku lub kilkunastu takich buntowników…

Sławni buntownicy rodu to między innymi: Albert Einstein, Cristiano Ronaldo, Sanah.

Ci, którzy wzbogacą cały swój ród

1., 10., 19, 23. i 29. dnia miesiąca rodzą się ci, którzy wzbogacą cały swój ród. To dzięki nim rodzina zyskuje prestiż i sławę. Warto zwrócić uwagę, że szczególną mocą obdarzone są dzieci, które urodziły się 23. dnia miesiąca – są bowiem zarówno buntownikami, jak i tymi, którzy sprawią, że ich rodzina zyska popularność.

Znane osoby, które urodziły się, by wzbogacić swój ród to: Małgorzata Rozenek i Magda Gessler.

Zobacz także

Dzieci miłości

Jak możemy dowiedzieć się z filmu, ich przyjście na świat sprowadziło na całą rodzinę pokój. Prócz tego dzieci miłości wyróżniają się twórczym talentem i wyrafinowanym gustem. To dlatego niemal zawsze słyną w rodzinie jako ci najbardziej kreatywni i oryginalni. Sami jako dzieci miłości „akceptują rodzinę ze wszystkimi jej wadami” – czytamy w opisie.

Dzieci miłości to osoby, które urodziły się 6., 15., 17., 22., 24. dnia miesiąca.

Sławnym dzieckiem miłości jest m.in. Robert Lewandowski.

Niestety Matryca Losu nie podaje, jakie znaczenie dla rodzin mają dzieci urodzone w dni niewymienione we wróżbie. Do takich osób zalicza się m.in. Jan Paweł II oraz Jarosław Kaczyński.

Źródło: Tik Tok/MatrycaLosu

Piszemy też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama