Nagranie, w którym mama pokazuje 1 pokój, gdzie mieszka z mężem, dwójką dzieci i sublokatorką doczekało się już ponad 2 mln wyświetleń. To właśnie ono sprawiło, że konto kobiety na Tik Toku z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność.

Reklama

Życie jak w… Kalifornii?

Anastasia Marie mówi, że tak małe mieszkanie w przypadku wielu rodzin mieszkających w Kalifornii to standard. Ceny mieszkań i czynszów są tam bowiem horrendalnie wysokie. Podczas gdy część mieszkańców stać na wille z basenem, reszta musi gnieździć się w klitkach po kilka osób.

By obniżyć koszty związane z mieszkaniem, wraz z mężem postanowiła przyjąć do jedynego pokoju sublokatorkę. Kobieta śpi z mężem i młodszym dzieckiem w jednym łóżku, starszy syn śpi na piętrowym łóżku (przestrzeń pod łóżkiem wykorzystywana jest jako szafa), sublokatorka śpi na osobnym łóżku.

Anastasia Marie nie wstydzi swoich warunków mieszkaniowych. Ani tego, że często przerasta ją sprzątanie. Ani tego, że uwielbia jeść. Potrafi zjeść na śniadanie: jajecznicę z 9 jajek, 5 kiełbasek, pieczywo, owsiankę, do tego dwa tosty z dżemem i jogurt.

Mąż doskonale wie, jak sprawić jej radość... Wystarczą trzy wielkie pudła z cukierni pełne wypieków.

Zobacz także

Tak, w tej rodzinie je się wszystko i w ilościach, na jakie ma się ochotę. I nie, nikt nie przejmuje się byciem fit.

Zawód: mama i tiktokerka

Wiele osób uważa, że kobieta pokazuje prawdę. Cenią ją za to, że nie wpędza innych w kompleksy, chwaląc się sylwetką, nieskazitelnie czystym domem. Oraz za to, że nie stosuje żadnych upiększających rzeczywistość filtrów, a i tak jest świetną mamą.

Równie wiele osób nie może pojąć, jak Anastasia Marie może żyć właśnie w ten sposób. W ciasnocie, bałaganie, zaniedbując własne zdrowie pochłanianiem ogromnej ilości jedzenia… Ludzie zarzucają jej, że nie powinna mieć dzieci, a już na pewno nie dwoje.

Anastasia Marie nie pracuje zawodowo. Zajmuje się młodszym dzieckiem i domem. Według internautów, wkrótce może liczyć jednak na poprawę sytuacji finansowej swojej rodziny. A to za sprawą popularności jej konta na Tik Toku.

„Nagrywając filmiki, jestem pewna, że takich kobiet jak ja jest bardzo dużo” – twierdzi mama dwójki dzieci.

Źródło: Tik Tok/ Anastasiamarie

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama