Tata wchodzi do pokoju córki. Ojciec ma na sobie krótkie spodenki, które – dla podkreślenia efektu „hot”, jeszcze bardziej podwinął. Mówi do córki, żeby założyła swoje nowe spodenki „Wiesz które. Te, które powinny być dłuższe”. Dziewczyna śmieje się i nie mogąc na to patrzeć, aż chowa twarz. Jej młodszy brat śmieje się do rozpuku. Ojcu też trudno ukryć, że cała sytuacja jest dla niego zabawna. Choć jednocześnie chce córce uświadomić, co czuje on, gdy dziewczynka zakłada krótkie spodenki...

Reklama

„Będę codziennie przychodził pod szkołę w tych szortach”

Tata, śmiejąc się, mówi córce wprost: „Będę codziennie przychodził pod twoją szkołę, ubrany właśnie w te szorty”. Na to córka zakłada swoje najnowsze krótkie spodenki. Staje obok ojca, a tata licytuje się z nią, które z nich ma krótsze szorty. Córka wreszcie nie wytrzymuje i rezygnuje z założenia swoich krótkich spodenek. Poddaje się, bo zrozumiała, że cała ta zabawna scenka miała swój cel.

Wiele wskazuje na to, że dotarło do niej, jak żenujące jest dla jej ojca, gdy ubiera się w tak wyzywający sposób. Poznawszy to uczucie, nie chce już chodzić w ekstremalnie krótkich szortach. Tak samo, jak nigdy więcej nie chce widzieć ojca w wyzywająco kusych spodenkach.

Internet zachwycony

Internauci nie kryli, że podejście ojca bardzo im się spodobało.

„Podejście wychowawcze super. I przyznam, że gościu nawet zgrabne nogi ma”.

Zobacz także

„Fajny pomysł miał tata”.

„Brawo tata”.

„Świetny pomysł”.

Źródło: Facebook

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama