Ponieważ rozmowa dotyczyła wychowania dzieci, do dyskusji Agata Młynarska zaprosiła cztery doświadczone mamy. Przy stole usiadły Sylwia i Justyna jako zwolenniczki bezstresowego wychowania oraz Beata i Sylwia, które przyznały się do stosowania kar.

Reklama

Dziennikarka w każdym odcinku nowego programu zaprasza do dyskusji kobiety o odmiennych poglądach. Rozmowa przy dużym stole miała odbywać się w atmosferze wzajemnego szacunku. Najnowszy odcinek „Konfrontacji Agaty” wzbudził wiele skrajnych emocji nie tylko wśród dyskutujących, ale też internautów.

Kłótnia w programie Agaty Młynarskiej

W trakcie programu jedna z uczestniczek wyraziła bardzo kontrowersyjną opinię. Nie ukrywała, że z jej ust pod adresem dzieci często padają bardzo mocne słowa. W oczach jednej z kobiet odrzucających zasadność kar pojawiły się łzy. To pytanie Agaty Młynarskiej wywołało burzę emocji:

„Mamy kochane, powiedzcie mi, a co jeśli dzieci nie stosują się do tych zasad i reguł? Czy jest jakaś eskalacja tych kar? Czy jest eskalacja oczekiwań? Jak wy sobie radzicie w takich sytuacjach?”.

„Znaczy, ja powiedziałam moim dzieciom. Jeśli im się nie podoba, proszę pakować walizki i do widzenia. Mówię, jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić”.

Zobacz także

„To jest tragedia” – odpowiedziała jedna z przeciwniczek kar.

Mamy goszczące w studio nie mogły dojść do porozumienia i przekrzykiwały się, próbując przekonać drugą stronę do swojego podejścia. Po emisji odcinka internauci także wyrazili swoje oburzenie. W licznych komentarzach w mediach społecznościowych można przeczytać, że nowy format niepotrzebnie eskaluje emocje:

„Czy to bazar? Takie programy w ogóle nie powinny być emitowane”;

„Polska cierpi na ogromne podziały od lat. Ten program tylko to zaostrza”;

„Pomysł na program ok. Dobór tematów świetny. Jednak sposób, w jaki adwersarze wchodzą w interakcję – nader prymitywny i u widzów mających już utrwalone swoje archetypiczne poglądy, tylko je utrwala. Koszmar” - czytamy komentarze poruszonych użytkowników mediów społecznościowych.

Piszemy także o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama