Zabawny filmik zaczyna się niewinnie – tata próbuje złożyć dziecięcy wózek, aby po spacerze z powrotem włożyć go do bagażnika. Czyżby robił to pierwszy raz? Po kilku próbach mężczyzna wciąż nie może poradzić sobie z mechanizmem.

Reklama

Dzień dobry, czy potrzebuje Pan pomocy?

Po chwili podszedł do niego pierwszy ochotnik. Mężczyźni razem próbowali znaleźć rozwiązanie, niestety bezskutecznie. Mimo obracania i przekręcania wózek pozostał rozłożony. Po kilku minutach dołączył do nich starszy mężczyzna, tym razem we trójkę próbowali użyć siły i wspólnie potrząsali wózkiem. W międzyczasie młody tata zadzwonił do kogoś po pomoc. Prawdopodobnie rozmawiał z matką dziecka, która przez kamerę w telefonie próbowała wyjaśnić mu, jak złożyć stelaż ich spacerówki.

Nadeszła pomoc

Po kilkunastu próbach złożenia wózka na twarzach bohaterów wciąż widać determinację. Nic jednak nie zapowiada ich sukcesu. Wtedy w kadrze pojawia się prawdziwa bohaterka tej opowieści. Kobieta z uśmiechem bierze sprawy w swoje ręce i w ciągu sekundy, za pomocą jednego kliknięcia, składa stelaż wózka. Mimo swojej porażki mężczyźni uśmiechali się szeroko. Widać, że sytuacja rozbawiła nie tylko osoby nagrywające filmik.

Morał z tej historii

Filmik, który w ciągu kilku dni stał się viralem, to dowód na to, że nie zawsze męska siła i determinacja są kluczem do sukcesu. Czasem wystarczy odrobina cierpliwości i pomocna dłoń doświadczonej kobiety. W każdym razie trzej bohaterowie na pewno zapamiętają, jak poprawnie złożyć wózek, a przynajmniej ten model.

Piszemy też o:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama